Λίγα χιλιόμετρα από την πόλη της Μυκόνου, στον Πλατύ Γιαλό βρίσκεται το ξενοδοχείο Petinos. Είναι ένα μικρό και οικογενειακό ξενοδοχείο με άμεση πρόσβαση στη θάλασσα και τα περισσότερα τουριστικά καταστήματα της περιοχής. Αρχιτεκτονικά ακολουθεί την παράδοση των Κυκλάδων με λευκούς ασβεστωμένους τοίχους, μπλε παραθυρόφυλλα και ανθισμένους κήπους ολόγυρά του.
Τα δωμάτια ακολουθούν και αυτά με τη σειρά τους τον εξωτερικό διάκοσμο του ξενοδοχείου και διαθέτουν όλες τις σύγχρονες ανέσεις κάνοντας τη διαμονή σας πιο ευχάριστη. Είναι όλα εξοπλισμένα με:
Κλιματισμό
Τηλέφωνο
Δορυφορική τηλεόραση
Μουσική
Μίνι ψυγείο
Μπάνιο
Πιστολάκι μαλλιών
Μπαλκόνι με θέα στη θάλασσα ή τον κήπο
Εκτός από την θάλασσα, δίπλα στο ξενοδοχείο υπάρχει πισίνα όπου μπορείτε να απολαύσετε ανενόχλητα και με ασφάλεια το μπάνιο σας, ενώ πολύ κοντά θα βρείτε και μίνι μάρκετ καθώς και πολλά τουριστικά καταστήματα. Το έμπειρο και εξειδικευμένο προσωπικό προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου βοηθώντας σας να ξεφύγετε από την ρουτίνα και το καθημερινό άγχος. Κατά μήκος της παραλιακής ζώνης θα βρείτε πολλά εστιατόρια, καφετέριες, μπαρ και άλλα καταστήματα.
Το Ξενοδοχείο μας αποτελεί μια καλή και οικονομική πρόταση για τις καλοκαιρινές σας διακοπές σε ένα ειδυλλιακό περιβάλλον.
PETINOS ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (Κάντε κλικ στις
φωτογραφίες για να μεγαλώσουν)
Ιδιοκτήτες: Αναβαθμίστε τη σελίδα σας
Είστε ιδιοκτήτης ή διευθυντής στο PETINOS; Εγγραφείτε τώρα
για δωρεάν εργαλεία, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να βελτιώσετε
την καταχώρησή σας και να συνδέσετε την ιστοσελίδα σας και το σύστημα
κρατήσεών σας.